OnlyFans recenzije: Josh

onlyfans.com/shuashop

rangirano u 3 niše

Indiana ... 20 Year old buck 🦌 Slim/athletic build 🔋 7.5 😉 Wants or needs? Make suggestions. You can call me Josh. 🥰🥰🥰

Vlastite riječi modela Josh iz javnog profila.
Cijena$5.00Athletic: medijan $7.99
Lajkovi0
Fotografije3
Videozapisi1
Lajkova po objavi0
Cijena$5.00/ mj.
6.5/10 BFR · najbolji u niši Athletic

Raščlamba ocjene

Šest čimbenika iz procjene niše Athletic

Metoda
Ukupno lajkova1.6
Angažman1.7
Biblioteka0.9
Cijena i vrijednost7.5
Uklapanje u nišu8.9
Jasnoća8.4

Od 10. Athletic je niša u kojoj Josh ima najbolju ocjenu; uklapanje u nišu vrijedi 50 %, ostalih pet čimbenika po 10 %.

Recenzije zajednice

Prijavljeni čitatelji, po jedna ocjena

Ocijeni: Josh

Jedna ocjena po računu

Pretplaćeni ste? Ocijenite vrijednost, sadržaj i poruke — prijava tek pri slanju.

0 / 140

Recenzije čitatelja

Još nema napisanih recenzija — prva može biti vaša.

Kako se račun uspoređuje

U odnosu na medijan niše Athletic i sve ocijenjene modele

Cijena mjesečno
Josh$5.00
Medijan niše Athletic$7.99
Svi modeli$9.99
Ukupno lajkova
Josh0
Medijan niše Athletic1.4K
Svi modeli909

Pitanja o Josh

Koliko košta OnlyFans: Josh?

$5.00 mjesečno prema zapisu u imeniku. Plaćene poruke i napojnice naplaćuju se dodatno.

Objavljuje li Josh još uvijek na OnlyFansu?

Ovaj profil još nismo ponovno provjerili; podaci dolaze iz zapisa u imeniku. Brojevi ne pokazuju kada je objavljena zadnja objava, a plaćene objave ne provjeravamo.

Kako se računa ocjena za Josh?

BFR ocjena je najbolja ocjena niše za Josh (Athletic). Uklapanje u nišu čini polovicu; ukupni lajkovi, angažman, veličina biblioteke, cijena i vrijednost te jasnoća profila dodaju po 10 %. Ocjene čitatelja čine drugu polovicu kada ocjenu da 5 prijavljenih čitatelja; recenzija s glasovima ispod nule prestaje se računati.

Podaci iz imenika; medijani iz imenika iz lipnja 2026. Nijedan kreator, agencija ni platforma ne plaća za ocjenu · Metoda · Izvori · Oglašavanje · Samo 18+, nije povezano s OnlyFans ni s ovim kreatorom.

Više iz niše Athletic poput Josh

Sve ›

Athletic po sličnoj cijeni

Sve ›
Wilkoy6.3K lajkova · 187 fotografija · 50 videozapisa
ashton39.4K lajkova · 770 fotografija · 72 videozapisa

Besplatno u niši Athletic

Sve ›

Najbolji u niši Indiana

Sve ›
Jan141K lajka · 1.7K fotografija · 34 videozapisa
Jenna127K lajkova · 1.4K fotografija · 203 videozapisa

Najbolji u niši Bloomington Indiana

Sve ›
Moon87.4K lajka · 608 fotografija · 1.1K videozapisa