Mnenja o OnlyFans: Josh

onlyfans.com/shuashop

uvrščeno v 3 nišah

Indiana ... 20 Year old buck 🦌 Slim/athletic build 🔋 7.5 😉 Wants or needs? Make suggestions. You can call me Josh. 🥰🥰🥰

Lastne besede modela Josh iz javnega profila.
Cena$5.00Athletic: mediana $7.99
Všečki0
Fotografije3
Videoposnetki1
Všečkov na objavo0
Cena$5.00/ mesec
6.5/10 BFR · najboljši v niši Athletic

Razčlenitev ocene

Šest dejavnikov iz ocene niše Athletic

Metoda
Skupno všečkov1.6
Angažiranost1.7
Knjižnica0.9
Cena in vrednost7.5
Ujemanje z nišo8.9
Jasnost8.4

Od 10. Athletic je niša, v kateri ima Josh najboljšo oceno; ujemanje z nišo šteje 50 %, ostalih pet dejavnikov po 10 %.

Mnenja skupnosti

Prijavljeni bralci, po ena ocena

Oceni: Josh

Ena ocena na račun

Ste naročeni? Ocenite vrednost, vsebino in zasebna sporočila — prijavite se šele ob oddaji.

0 / 140

Mnenja bralcev

Pisnih mnenj še ni — prvo je lahko vaše.

Kako se račun primerja

V primerjavi z mediano niše Athletic in vsemi ocenjenimi modeli

Cena na mesec
Josh$5.00
Mediana niše Athletic$7.99
Vsi modeli$9.99
Skupno všečkov
Josh0
Mediana niše Athletic1.4K
Vsi modeli909

Vprašanja o Josh

Koliko stane OnlyFans: Josh?

$5.00 na mesec po vnosu v imeniku. Plačljiva sporočila in napitnine so dodatni strošek.

Ali Josh še objavlja na OnlyFans?

Tega profila še nismo ponovno preverili; podatki izvirajo iz vnosa v imeniku. Števila ne pokažejo, kdaj je bila objavljena zadnja objava, plačljivih objav pa ne preverjamo.

Kako se izračuna ocena za Josh?

Ocena BFR je najboljša ocena niše za Josh (Athletic). Ujemanje z nišo je polovica; skupno število všečkov, angažiranost, velikost knjižnice, cena in vrednost ter jasnost profila dodajo po 10 %. Ocene bralcev tvorijo drugo polovico, ko oceni 5 prijavljenih bralcev; mnenje z glasovi pod ničlo se preneha upoštevati.

Podatki iz imenika; mediane iz imenika iz junija 2026. Noben ustvarjalec, agencija ali platforma ne plača za oceno · Metoda · Viri · Oglaševanje · Samo 18+, brez povezave z OnlyFans ali tem ustvarjalcem.

Več iz niše Athletic kot Josh

Vse ›

Athletic po podobni ceni

Vse ›
Wilkoy6.3K všečkov · 187 fotografij · 50 videoposnetkov
ashton39.4K všečkov · 770 fotografij · 72 videoposnetkov
Haleigh2.8K všečkov · 63 fotografij · 8 videoposnetkov

Brezplačno v niši Athletic

Vse ›

Najboljši v niši Indiana

Vse ›
Jan141K všečkov · 1.7K fotografij · 34 videoposnetkov
Jenna127K všečkov · 1.4K fotografij · 203 videoposnetki

Najboljši v niši Bloomington Indiana

Vse ›
Moon87.4K všečkov · 608 fotografij · 1.1K videoposnetkov